لطفا دستگاه خود را در حالت عمودی قرار دهید.
 

اخبار اتوماتیک

رفع موانع تولید در حوزه‌های مختلف سیستان و بلوچستان اولویت دارد
زاهدان- ایرنا- دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: با توجه به اینکه سیستان و بلوچستان ظرفیت‌های بسیار خاص بویژه در حوزه صادراتی و دسترسی به دریا دارد ولی توسعه صنعتی و تولیدی آن به خوبی شکل نگرفته، رفع موانع تولید در حوزه‌های مختلف این استان اولویت دارد.
استقبال از غرفه ایران در جشنواره بین‌المللی نیروهای مسلح در پاکستان
اسلام‌آباد- ایرنا- جشنواره بین‌المللی فرهنگ، غذا و صنایع دستی به همت دانشگاه دفاع ملی ارتش پاکستان با همکاری وابستگان نظامی کشورهای مختلف از جمله جمهوری اسلامی ایران در شهر اسلام‌آباد برگزار شد.
پویش محفل انس با قرآن کریم مدارس خوزستان در حال برگزاری است
اهواز- ایرنا- مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: پویش "محفل انس با قرآن کریم" به مناسبت هفته قرآن، عترت و نماز در مدارس استان در حال برگزاری است.
۱۴۵ رشته صنایع دستی در استان ها احیا شد 
بجنورد-ایرنا- مدیرکل توسعه و ترویج صنایع‌ دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی گفت: ۱۴۵ رشته صنایع دستی که به فراموش سپرده شده بود در سال های اخیر احیا و به چرخه تولید بازگشت. 
تقاضای سرمایه گذاری در مناطق آزاد کشور به ۴۳۰۰ هزار میلیارد ریال رسید
ارومیه- ایرنا- دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: روند تقاضای سرمایه گذاری در این مناطق با تلاش های صورت گرفته در دولت سیزدهم و ایجاد زمینه برای سرمایه گذاران با شتاب به پیش می رود به طوری که در نیمه نخست امسال، میزان تقاضا در این بخش به چهار هزار و ۳۰۰ هزار میلیارد ریال رسید.
درخشش خبرنگاران ایرنا یزد با سه رتبه برتر در جشنواره "جام امید یزد"
یزد- ایرنا - خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) یزد در نخستین جشنواره استانی رسانه ای" جام امید" موفق به کسب سه رتبه برتر شدند.
۱۵۰ تبعه پاکستانی از طریق مرز میرجاوه بازگردانده شدند
زاهدان- ایرنا- فرمانده هنگ مرزی میرجاوه از بازگرداندن ۱۵۰ تبعه پاکستانی غیرمجاز از مرزهای میانی سیستان و بلوچستان خبر داد.
۱۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸ در لرستان پرداخت شد
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: ۱۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸ سال گذشته در استان پرداخت شد و سهم شناور استان هایی هم که نتوانستند این اعتبار را جذب کنند در لرستان جذب شده است.
فعالیت ۱۲ هزار واحد فناور در پارک‌های علم و فناوری کشور
قزوین - ایرنا - معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ۱۲ هزار واحد فناور هم اکنون در پارک‌های علم و فناوری کشور فعالیت دارند که از این تعداد ۲ هزار و ۲۰۰ واحد طی ۲ سال گذشته شکل گرفته است.
روزانه بیش از ۴۵۰ تن گوشت مرغ روانه بازار خراسان رضوی می‌شود
مشهد- ایرنا- معاون سلامت اداره‌ کل دامپزشکی خراسان رضوی گفت: روزانه بین ۴۵۰ تا ۶۰۰ تن گوشت مرغ روانه بازار استان می‌شود که تامین کننده نیاز مصرفی خراسان رضوی است.
کلیه حقوق سایت برای انتشارات آناطب محفوظ است | طراح Bizup.ir
x - »