لطفا دستگاه خود را در حالت عمودی قرار دهید.
 

اخبار اتوماتیک

قزوین، استانی استراتژیک در حوزه حمل و نقل کشور
قزوین - ایرنا - قزوین به واسطه قرار داشتن در مسیر راه ابریشم، راه های ارتباط ترانزیتی و سابقه تاریخی خود از گذشته های دیرباز همواره یکی از استان های مهم و پراهمیت در حوزه حمل و نقل کشور و حتی منطقه محسوب شده است.
اکوادور: تداوم اعتراضات در کشور می‌تواند به توقف تولید نفت منجر شود
تهران- ایرنا- وزارت نیروی اکوادور هشدار داده است که تولید نفت به سطح "بحرانی" رسیده و در صورت تداوم اعتراضات و مسدود شدن جاده ها، ممکن است ظرف ۴۸ ساعت روند تولید به طور کامل متوقف شود.
پروژه نمایش ویدئو روی آب شهرداری بوشهر بهره‌برداری شد
بوشهر- ایرنا- پروژه نمایش ویدئو روی آب (واتر اسکرین) شهرداری بوشهر یکشنبه‌شب در دهکده گردشگری امام علی (ع) بهره‌برداری شد.
نظارت جدی‌ بر ساخت و سازها، حرکت در مسیر زندگی امن اجتماعی
مشهد- ایرنا- استحکام سازه، رابطه‌ مستقیمی با ایمنی ساختمان‌ها دارد و این موضوع تا حد زیادی از طریق نظارت دستگاه‌های ذیصلاح بر امور ساخت و ساز، قابلیت اجرا یافته و عملیاتی می‌شود.
برق اداره محیط زیست و ایستگاه سنجش آلودگی هوای ایذه قطع شد
اهواز -ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست ایذه گفت: برای چندمین بار از سال گذشته تاکنون برق این اداره و ایستگاه سنجش ذرات معلق در هوا به دلیل آنچه که مصرف برق پس از وقت اداری عنوان شده قطع شد.
بیش از ۷۲ میلیون تردد در جاده‌های استان مرکزی ثبت شد
اراک - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: ۷۲ میلیون و ۱۰۳ هزار و ۶۴۲ تردد انواع خودروها از ابتدای سال جاری تاکنون در جاده‌های این استان ثبت شد.
فعال شدن کریدور ترانزیتی کشور؛ دستاوری دیگر از دولت سیزدهم
تهران- ایرنا- دولت سیزدهم از روز نخست فعالیت خود دیپلماسی اقتصادی با کشورهای همسایه و بلوک شرق را در دستورکار خود قرار داد و تفاهم‌نامه‌های همکاری مشترک ریلی، جاده‌ای و دریایی را در راستای فعال‌کردن ظرفیت‌های ترانزیتی کشور امضا کرد و هفته گذشته کریدور ترانزیتی کشور فعال شد.
سالمندان و ضرورت نشاط اجتماعی
بروجرد - ایرنا - می‌توان پیش‌تر از آنکه سالمند در تنهایی خود بماند برای او برنامه ریزی کرد و او را در مسیری قرار داد که همچنان با تکیه بر مهارت‌ها و توانایی‌های خود روزها را سرشار از شادی و نشاط سپری کند.
چهار کشته و ۷۰ زخمی بر اثر ریزش استادیوم در کلمبیا
تهران- ایرنا- بر اثر ریزش قسمتی از جایگاه در میدان گاوبازی شهر ال اسپینال کلمبیا، چهار نفر کشته و حدود ۷۰ نفر دیگر زخمی شدند.
ترکیه: پنج تروریست در شمال سوریه کشته شدند
تهران- ایرنا- وزارت دفاع ملی ترکیه روز دوشنبه با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در عملیات ارتش پنج تن از نیروهای حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) و یگان‌های مدافع خلق سوریه(ی.پ.گ) در شمال سوریه از پای در آمدند.
© 1400 کلیه حقوق محفوظ است | طراح Bizup.ir
x - »