لطفا دستگاه خود را در حالت عمودی قرار دهید.
 

اخبار اتوماتیک

نماینده مجلس: راه‌اندازی دهکده سفال نقش مهمی در توسعه اقتصادی ورامین دارد
تهران- ایرنا- نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: راه‌اندازی دهکده سفال در روستای احمدآباد ورامین، نقش مهمی در توسعه اقتصادی این شهرستان دارد و برای تحقق آن باید پیگیری‌های لازم صورت گیرد.
بیش از ١١هزار شغل با افتتاح طرح‌های دهه فجر در استان تهران ایجاد می‌شود
تهران- ایرنا- مدیرکل سرمایه‌گذاری استانداری تهران از افتتاح ۶۱۶ طرح بخش خصوصی با ظرفیت اشتغال ۱۱ هزار و ۱۷۰ نفر در دهه فجر امسال خبر داد.
نوسان سکه در کانال ۱۲ میلیون تومان 
تهران- ایرنا- قیمت سکه امروز (چهارشنبه، ۲۹ دی‌ماه) در بازار تهران، با ۸۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته به ۱۲ میلیون و ۸۰ هزار تومان رسید. 
۳۰۰ کلاس درس جدید در شهر بیرجند نیاز است
بیرجند - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی گفت: ۳۹۹ پروژه عمرانی در این استان با حدود ۵۰۰ کلاس درس و زیربنای بیش از ۸۰ هزار مترمربع در دست اجرا است و فقط در شهر بیرجند ۳۰۰ کلاس درس کمبود داریم.
استاندار همدان: فرزندان شاهد امین نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند
همدان-ایرنا- استاندار همدان با بیان اینکه اعتماد به جوانان براساس سیاست های محوری دولت سیزدهم در دستور کار مدیران اجرایی استان قرار دارد، تاکید کرد که فرزندان شاهد مورد وثوق و امین نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
سرعت دیپلماسی ایران در روابط با همسایگان تدبیر، دولت سیزدهم است
تهران- ایرنا- رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اشاره تدابیر دولت سیزدهم در سرعت بخشی به دیپلماسی روابط همه جانبه با همسایگان، بر استفاده از فرصت‌ها و تهدیدهای مشترک برای همکاری و هم‌پوشانی در حوزه‌های مختلف با کشورهای همسایه تاکید کرد.
معاون استاندار تهران: آموزش فرمانداران برای رفع مشکلات مردم استمرار دارد
تهران- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران گفت: نشست های آموزشی فرمانداران جدید استان برای رفع مشکلات مردم استمرار دارد.
آمار کرونا در ایران و جهان (۱۴۰۰/۱۰/۲۹)
کاپیتان پیکان از جمع خودروسازان جدا شد
تهران- ایرنا- حسین پورامینی، بازیکن باتجربه باشگاه پیکان در آغاز نقل و انتقالات زمستانی از این تیم جدا شد.
۶ قهوه‌خانه و سفره‌خانه متخلف در ورامین پلمب شد
تهران- ایرنا- رئیس پلیس اطلاعات و امنیت فرماندهی انتظامی شرق تهران گفت: در جریان بازدید از ۳۳ واحد سفره‌خانه و قهوه‌خانه در ورامین، ۶ واحد متخلف شناسایی و با دستور قضایی پلمب شدند.
© 1400 کلیه حقوق محفوظ است | طراح Bizup.ir
x - »