لطفا دستگاه خود را در حالت عمودی قرار دهید.
 

اخبار اتوماتیک

مسئولان قضایی استان تهران در ورامین میز خدمت برپا کردند
ورامین- ایرنا- در آستانه شصتمین سالروز قیام خونین مردم دشت ورامین در ۱۵ خرداد سال ۴۲، مسئولان قضایی استان تهران با حضور در این شهرستان میز خدمت برپا کردند.
 ۲۳۰ هزار وانت‌بار با صدور کارت هوشمند ساماندهی می‌شوند
جیرفت- ایرنا- مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری گفت: ۲۳۰ هزار وانت بار از طریق صدور کارت هوشمند ساماندهی می شوند و برای تردد در جاده‌ها باید بارنامه داشته باشند. 
پیوستن به اوراسیا، فرصت مناسبی برای بهبود تراز تجاری ایران است
مسکو- ایرنا- فعال اقتصادی و رئیس مرکز مطالعات اقتصادی اوراسیا معتقد است: پیوستن جمهوری اسلامی ایران به اتحادیه اقتصادی اوراسیا، فرصت مناسبی برای بهبود تراز تجاری کشور محسوب می شود که این فرصت باید در راستای منافع ملی، به شکل مناسبی بهره برداری شود.
اعضای ستاد انتخابات استان قم منصوب شدند
قم-ایرنا- استاندار قم در احکام جداگانه‌ای، رئیس و اعضای ستاد انتخابات این استان برای برگزاری انتخابات اسفندماه سال جاری را منصوب کرد.
وزیر راه و شهرسازی ۲۵۳ واحد مسکونی را در مازندران افتتاح کرد +فیلم
ساری - ایرنا - همزمان با سراسر کشور، ۲۵۳ واحد مسکونی نوسازی شده در بافت‌های فرسوده استان مازندران امروز پنجشنبه با حضور ارتباط تصویری وزیر راه و شهرسازی به بهره‌برداری رسید.
کاروان حامل پرچم امام رضا (ع) از مسیر کرمانشاه به کربلا می‌رود
کرمانشاه- ایرنا- مشاور و دستیار استاندار کرمانشاه در امور عراق، از حرکت کاروان حامل پرچم حرم مطهر امام رضا (ع) از طریق مرز خسروی کرمانشاه به سمت خانقین و کربلا به عنوان مسیر تاریخی و زیارتی شیعیان خبر داد.
آتش‌سوزی منطقه حفاظت شده تنگ‌صیاد مهار شد
شهرکرد -ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری با اشاره به وقوع آتش‌سوزی در منطقه حفاظت شده تنگ‌صیاد گفت: با کمک آتش‌نشانان و جامعه محلی آتش‌سوزی این منطقه مهار شده است.
عزم دولت در تکمیل طرح‌های عمرانی مازندران؛ ساخت پُل زیرقوسی گلورد شتاب گرفت
ساری- ایرنا- استاندار مازندران گفت: پل زیرقوسی سد گلورد در شهرستان بهشهر باهدف توسعه گردشگری در منطقه حداکثر تا پایان امسال به بهره برداری می‌رسد.
هفته ششم مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس برگزار شد
گنبدکاووس - ایرنا - هفته ششم مسابقات کورس اسبدوانی بهاره گنبدکاووس با رقابت ۵۴ راس اسب از ۲ نژاد "ترکمن و تروبرد" در هفت کورس در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.
موانع پرداخت تسهیلات به پروژه تصفیه خانه سپتاژ مشهد رفع شد
مشهد- ایرنا - مدیرعامل صندوق ملی محیط زیست کشور گفت: اعطای تسهیلات جهت اجرای پروژه تصفیه خانه سپتاژ تا پایان خرداد ماه قطعی شد.
© 1400 کلیه حقوق محفوظ است | طراح Bizup.ir
x - »